Filter op les soort:

Maandag

Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
16:00 - 17:00
Rebecca Holdorp
Turnen Jongens
5 - 7 jr
16:30 - 17:30
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Rebecca Holdorp
Turnen meisjes
8-10 jr
17:00 - 18:00
Kirsten Agricola
Turnen meisjes
8 jr
17:00 - 18:00
Rebecca Holdorp
Streetdance
6 - 10 jr
17:00 - 18:00
Britt Gerrits
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Inge Roquas
Turnen Jongens
8 - 9 jr
17:30 - 18:30
Joke Somers
Turnen meisjes
8 jr
18:00 - 19:00
Rebecca Holdorp
Turnen Meisjes
10 -11 jr
18:00 - 19:00
Kirsten Agricola
Streetdance
11-15 jr
18:00 - 19:00
Lindsey Rikkers
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
18:00 - 19:00
Inge Roquas
Turnen meisjes
6-9 jr
18:00 - 19:00
Natascha Hoogsteder
Turnen Jongens
10+ jr
18:30 - 19:30
Joke Somers
Turnen meisjes
9-10 jr
19:00 - 18:00
Rebecca Holdorp
Turnen Meisjes
10 -11 jr
19:00 - 20:00
Inge Roquas
Turnen Meisjes
10 -11 jr
19:00 - 20:00
Natascha Hoogsteder
Brugklas +
20:00 - 21:15
Jelmer Alberts, Aimee Goudsmit en Anna Wijngaarden

Dinsdag

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
10:00 - 10:45
Esther van Dijk
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
16:00 - 17:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 6 jr
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
17:00 - 18:00
Bianca Buijs
Turnen Jongens
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Anna Wijngaarden
Turnen Jongens
8 - 11 jr
17:00 - 18:00
Anna Wijngaarden
Streetdance
6 - 9 jr
17:00 - 18:00
Britt Gerrits
Turnen meisjes
9-10 jr
17:00 - 18:00
Kitty Noordzij
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
10 -11 jr
18:00 - 19:00
Bianca Buijs
Streetdance
10-12 jr
18:00 - 19:00
Lindsey Rikkers
Streetdance
13+ jr
19:00 - 20:00
Lindsey Rikkers
Brugklas +
20:00 - 21:15
Aimee Goudsmit en Chantal Peper

Woensdag

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:00 - 09:45
Kitty Noordzij
Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:45 - 10:30
Kitty Noordzij
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
14:30 - 15:30
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
14:30 - 15:30
Rebecca Holdorp
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
15:00 - 16:00
Esther van Dijk
Turnen Meisjes
5 - 6 jr
15:00 - 16:00
Kitty Noordzij
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
15:00 - 16:00
Kitty Noordzij
Turnen Meisjes
5 - 6 jr
15:30 - 16:30
Joke Somers
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
15:30 - 16:30
Rebecca Holdorp
Turnen meisjes
5 jr
16:00 - 17:00
Esther van Dijk
Mijn kanjers
6 - 12 jr
16:30 - 17:30
Joke Somers
Turnen meisjes
6 jr
17:00 - 18:00
Anna Wijngaarden
Springen
5 - 9 jr
17:00 - 18:30
Rebecca Holdorp en Mandy van Westerhoven
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
17:00 - 18:00
Kitty Noordzij
Turnen Jongens
5 - 7 jr
17:30 - 18:30
Joke Somers
Turnen Meisjes
7 jr
18:00 - 19:00
Anna Wijngaarden
Streetdance
8-13 jr
18:00 - 19:00
Amanda Wiersma
Turnen Jongens
8 - 11 jr
18:30 - 19:30
Joke Somers
Springen
10+ jr
18:30 - 20:00
Rebecca Holdorp en Mandy van Westerhoven

Donderdag

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:45 - 10:30
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
16:00 - 17:00
Rebecca Holdorp
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
17:00 - 18:00
Edith vd Nol
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
17:00 - 18:00
Rebecca Holdorp
Streetdance
8-13 jr
17:00 - 18:00
Judith van der Nol
Turnen Jongens
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
7 - 9 jr
17:30 - 18:30
Chantal Peper
Turnen Meisjes
10 -11 jr
17:30 - 18:30
Chantal Peper
Turnen Meisjes
9 jr
18:00 - 19:00
Edith vd Nol
Turnen Meisjes
10 jr
18:00 - 18:00
Rebecca Holdorp
Turnen Jongens
8 - 11 jr
18:00 - 19:00
Turnen Meisjes
10 -11 jr
19:00 - 20:00
Edith vd Nol
Turnen Meisjes
10 -11 jr
19:00 - 20:00
Rebecca Holdorp
Turnen Jongens / Meisjes
14 - 16jr
19:30 - 21:00
Jelmer Alberts, Boy Kuiper en Aimee Goudsmit

Vrijdag

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:15 - 10:00
Esther van Dijk
Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
10:00 - 10:45
Esther van Dijk
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
15:00 - 16:00
Esther van Dijk
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
15:45 - 15:45
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 6 jr
16:00 - 17:00
Esther van Dijk
Turnen Meisjes
5 - 6 jr
16:45 - 17:45
Joke Somers
Turnen Meisjes
7 jr
17:00 - 18:00
Esther van Dijk
Streetdance
8-13 jr
17:00 - 18:00
Judith van der Nol
Turnen Meisjes
8 jr
17:00 - 18:00
Mandy van Westerhoven
Turnen Meisjes
7 jr
17:45 - 18:45
Joke Somers
Turnen meisjes
8 jr
18:00 - 19:00
Esther van Dijk
Turnen meisjes
9-10 jr
18:00 - 19:00
Edith vd Nol
Turnen Meisjes
9 jr
18:00 - 19:00
Mandy van Westerhoven
Turnen Meisjes
10 -11 jr
19:00 - 20:00
Edith vd Nol
Turnen Meisjes
10 -11 jr
19:00 - 20:00
Mandy van Westerhoven
Brugklas +
20:00 - 21:15
Dennis vd Born, Michiel Scholten en Kirsten Agricola