Selectie Turnen Dames

Hoofdtrainer
Patrick Kiens: patrick.kiens@svpax.nl

Topsport Bovenbouw
Daymon Montaigne Jones: daymon.montaignejones@svpax.nl

Topsport Middenbouw
Jacky Dollee: jacky.dollee@svpax.nl

Topsport Onderbouw
Josette Flisinger: josette.flissinger@svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e divisie Bovenbouw
Bianca Bromlewe: bianca.bromlewe@svpax.nl
Kenny Critchlow: kenny.critchlow@svpax.nl

Wedstrijdgroep Pupil II/Jeugd N2 Middenbouw
Bianca Bromlewe: bianca.bromlewe@svpax.nl
Shanna Appelman: shanna.appelman@svpax.nl

Opleidingsgroep Jong Talent/N1 N2 Onderbouw
Nienke van Aerde:nienke.van aerde@svpax.nl
Liza Tichelaar: liza.tichelaar@svpax.nl

 

Selectie Turnen Heren

Hoofdtrainer
Rob Hartman: rob.hartman@svpax.nl

Topsport Bovenbouw
Jos van Klink: jos.vanklink@svpax.nl

Topsport Middenbouw
Felicia Ronodihardjo: felicia.ronodihardjo@svpax.nl

Wedstrijdgroep Bovenbouw
Willem van Wijngaarden: willem.vanwijngaarden@svpax.nl

Wedstrijdgroep Middenbouw
Michiel Scholten: michiel.scholten@svpax.nl
Frank Waaldijk: frank.waaldijk@svpax.nl 

Opleidingsgroep Jong Talent/Onderbouw
Stan van Leeuwen: stan.vanleeuwen@svpax.nl