Saturday 27 November 2021

Beste sporters en ouders,

Vrijdagavond 26-11 heeft het kabinet nieuwe maatregelen aangekondigd die vanaf zondagavond 28-11 gaan gelden.

Het bestuur is direct na de persconferentie met elkaar gaan overleggen hoe we zoveel mogelijk, maar verantwoord, kunnen blijven sporten. SV PAX is namelijk van mening dat sporten, bewegen en het elkaar kunnen blijven ontmoeten heel erg belangrijk is.

Samen met de trainers gaan we kijken hoe we een aantal alternatieven kunnen invoeren voor de lesmomenten die na 17.00 uur plaatsvinden. We denken morgen (zondag) al de plannen voor de komende weken kunnen delen en hou dan je app en onze website in de gaten voor nieuws en updates.

Samen doen we er alles aan om binnen de regels toch veel turnmomenten en turnplezier te kunnen blijven bieden, maar we hebben nog even nodig om alles goed in te regelen! 

Met dank voor jullie begrip

De Trainers en het Bestuur