Was Jij erbij?

maandag 25 november 2019

​​​​​​

 

Afgelopen zaterdag was de jaarlijkse Demodag van SV Pax 2019 en het was wederom een groot succes.
Vier prachtige voorstellingen met enthousiaste kinderen in leuke en spectaculaire optredens. En in elke show waren mooie prijzen te winnen tijdens de Loterij.

 

Vanaf de zomer is er gestart met de voorbereidingen van dit grote evenement waar bijna alle kinderen van de club aan meedoen. Vanaf de herfstvakantie gaan de leiding en groepen oefenen om een mooie demo in elkaar te zetten. En dat is ook dit jaar weer heel goed gelukt.
Het thema was dit jaar …”Er was eens”… en dat zorgde voor een afwisselend programma.

 

Tijdens het evenement waren niet alleen leiding, bestuur, assistenten en CIOS studenten actief in alle voorstellingen. We hadden ook hulp en ondersteuning van vele vrijwilligers die hebben geholpen bij de toestelploeg voor het op- en afbouwen van de zaal en tijdens de optredens, vrijwilligers van de catering en van de kassa.
Veel dank ook voor de EHBO die op een paar kleine incidentjes, verder gelukkig weinig hoefde te doen.