Friday 1 July 2022

Vrijdag 17 juni en maandag 20 juni vonden in de lessen bij juf Marit in de Boskern het diplomaturnen en de onderlinge wedstrijden plaats als een leuke afsluiting van het seizoen. De turnsters mochten de oefeningen die ze in de lessen geleerd en geoefend hadden laten zien aan een jury. De jongste turnsters kregen na afloop allemaal een diploma en een meedoemedaille.

De oudere turnsters streden tegen elkaar voor de hoogste cijfers en een eerste, tweede en derde plaats. Zij streden zowel in teamverband als individueel voor de winst. Misschien wel het allerleukste was dat de ouders mochten kijken! 

Het waren twee hele leuke dagen met veel blije maar ook gespannen gezichtjes.

Na het diplomaturnen en de onderlinge wedstrijden gingen Marit's meiden vol trots naar huis met hun diploma en medaille.Een fijne vakantie allemaal en we zien jullie graag weer in september!