Op 14 december 2019 vindt onze jaarlijkse demodag in het Sportcomplex Koning Willem Alexander in Hoofddorp plaats. Hét jaarlijkse spektakel waarbij alle groepen van SV Pax Haarlemmermeer een feestelijk optreden verzorgen. Dit jaar is het thema: "Er was eens!"

Met dit formulier kunnen kaartjes van tevoren besteld en betaald worden, om alvast zeker te zijn van een toegangsbewijs en wachtrijen op de dag zelf zoveel mogelijk te voorkomen. Bovendien, kaartjes aan de kassa op de dag zelf zijn duurder.

Er kunnen kaarten worden gekocht per voorstelling, voor 2 voorstellingen of een passe-partout dat recht geeft op het bijwonen van drie voorstellingen. De prijzen zijn namelijk verschillend en bij het bijwonen van meerdere voorstellingen en bij een passe-partouts gelden er kortingen, zie het formulier. Noot: Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis naar binnen. Graag in het formulier aangeven hoeveel kaarten er per voorstelling en voor welke voorstelling besteld worden en/of hoeveel passe-partouts.

 

Omschrijving Aantal Prijs
Totaal
Na het klikken op verzenden wordt u doorgestuurd naar een beveiligde betaalportal waar u het totaalbedrag kan voldoen