last recreational lessons this week

Monday 27 June 2022

Beste ouders en leden,

Na weer een -raar- jaar zijn we alweer aangekomen bij de laatste lesweek voor de recreatieleden van dit seizoen! We hopen dat jullie toch - ondanks alles - vooral veel plezier hebben gehad tijdens de (proef)lessen, kijkmomenten, onderlinge wedstrijdjes, mini-polderlympics en de instuifmomenten waar je aan mee hebt kunnen doen. 

Aanstaande vrijdag 1 juli is de laatste lesdag van dit seizoen. Het nieuwe seizoen begint weer op maandag 5 september. Informatie over lessen etc. volgt binnenkort! Hou onze site en de mail daarvoor maar goed in de gaten. 

Opzeggen voor volgend seizoen kan nog tot en met donderdag 30 juni, maar we hopen natuurlijk dat jullie lekker blijven gymmen en turnen bij ons. Bewegen is immers heel goed voor je! ;-)

We wensen jullie allen een hele fijne zomer(vakantie) en graag tot in september!

SV PAX trainers en ledenadministratie