Filter op les soort:

Monday

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:00 - 09:45
Maud Friedel
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
16:00 - 17:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
16:00 - 17:00
Lisanne Diependaal, Femke ter Velde, Nathalie de Jong
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Marit van den Heerik
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
17:00 - 18:00
Lisanne Diependaal, Femke ter Velde, Nathalie de Jong
Turnen meisjes
8-10 jr
17:00 - 18:00
Marte Wijbenga
Turnen Jongens
5 - 8 jr
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen meisjes
8-11 jr
18:00 - 19:00
Marit van den Heerik
Turnen Meisjes
10+ jr
18:00 - 19:00
Lisanne Diependaal, Femke ter Velde, Nathalie de Jong
Turnen meisjes
11+ jr
18:00 - 19:00
Marte Wijbenga
Turnen Jongens
9+ jr
18:00 - 19:00
Joke Somers
Brugklas +
19:30 - 21:00
Kirsten Agricola, Marit van den Heerik en Femke Mos

Tuesday

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:00 - 09:45
GEHEEL VERVALLEN
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
16:00 - 17:00
Joke Somers
Turnen meisjes
6 - 8 jr
17:00 - 18:00
Natascha Hoogsteder
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen meisjes
8-10 jr
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen meisjes
9-11 jr
18:00 - 19:00
Natascha Hoogsteder

Wednesday

Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
15:00 - 16:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
16:00 - 17:00
Debby Stigter
Turnen Meisjes
5 - 8 jr
16:00 - 17:00
Natascha Hoogsteder en Kitty Noordzij
Kanjers
6 - 12 jr
16:00 - 17:00
Joke Somers
Springen
8-12 jr
16:30 - 18:00
Marte Wijbenga
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
17:00 - 18:00
Debby Stigter
Turnen meisjes
9-11 jr
17:00 - 18:00
Natascha Hoogsteder en Kitty Noordzij
Turnen Jongens
5 - 6 jr
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen Jongens
7 - 8 jr
18:00 - 19:00
Joke Somers
Kanjers Brugklas+
18:00 - 19:00
Debby Stigter
Turnen Jongens
8 - 11 jr
19:00 - 20:00
Joke Somers

Thursday

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:00 - 09:45
Joke Somers
Turnen Jongens
5 - 8 jr
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
17:00 - 18:00
Nikki Elderhorst
Turnen meisjes
8-10 jr
17:30 - 18:30
Chantal Peper
Turnen meisjes
8-10 jr
18:00 - 19:00
Nikki Elderhorst
Turnen Jongens
9 - 11 jr
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen meisjes
11+ jr
18:30 - 19:30
Chantal Peper
Turnen Meisjes
10+ jr
19:00 - 20:00
Nikki Elderhorst
Turnen Jongens / Meisjes
15+ jr
19:30 - 21:00
Kirsten Agricola

Friday

Ouder & Kindgym
1,5 - 4 jr
09:00 - 09:45
Josette Flissinger
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
15:00 - 16:00
Marte Wijbenga
Turnen Meisjes
5 - 6 jr
16:00 - 17:00
Marte Wijbenga
Nijntje / Kleutergymnastiek
2,5 - 4 jr
16:30 - 17:30
Nikki ter Velde
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
16:30 - 17:30
Joke Somers
Turnen Meisjes
5 - 8 jr
17:00 - 18:00
Marit van den Heerik
Turnen Meisjes
7 - 8 jr
17:00 - 18:00
Marte Wijbenga
Turnen Meisjes
5 - 7 jr
17:30 - 18:30
Nikki ter Velde
Turnen Meisjes
10 -11 jr
17:30 - 18:30
Joke Somers
Turnen meisjes
9-11 jr
18:00 - 19:00
Marit van den Heerik
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
18:00 - 19:00
Marte Wijbenga
Turnen Meisjes
8 - 9 jr
18:00 - 19:00
Marte Wijbenga
Brugklas +
19:30 - 21:00
Kirsten Agricola, Marit van den Heerik, Femke Mos
Springen
13+ jr
19:30 - 21:00
Kirsten, Marit, Natascha