Filter op les soort:

Monday

Ouder & Kindgym
peutergym met 1 ouder
09:00 - 09:45
Maud Friedel
Nijntje combi gym
kleutergym
16:00 - 17:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
Onderbouw en Middenbouw
17:00 - 18:00
Lisanne Diependaal
Turnen Meisjes
Middenbouw
17:00 - 18:00
Marte Wijbenga
Turnen jongens en meisjes mixed
onderbouw/middenbouw
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen meisjes
Bovenbouw
18:00 - 19:00
Lisanne Diependaal
Turnen meisjes
Bovenbouw
18:00 - 19:00
Marte Wijbenga
Turnen jongens en meisjes mixed
middenbouw/bovenbouw
18:00 - 19:00
Joke Somers
Brugklas VO 12 t/m 15 jaar
voortgezet onderwijs
19:30 - 21:00
Nikki Elderhorst en Marte Wijbenga

Tuesday

Nijntje combi gym
kleutergym
16:00 - 17:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
Onderbouw en Middenbouw
17:00 - 18:00
Natascha Hoogsteder
Turnen jongens en meisjes mixed
onderbouw
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen meisjes
Midden- en Bovenbouw
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen meisjes
Bovenbouw
18:00 - 19:00
Natascha Hoogsteder
Springen Voortgezet Onderwijs
13+ jr
19:30 - 21:00
Natascha Hoogsteder

Wednesday

Nijntje combi gym
kleutergym
15:00 - 16:00
Joke Somers
Nijntje combi gym
kleutergym
16:00 - 17:00
Nova Baghwandi
Turnen Meisjes
Middenbouw
16:00 - 17:00
Debby Stigter
Kanjers basisschool
Kanjers basisschool
16:00 - 17:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
Onderbouw en Middenbouw
16:00 - 17:00
Natascha Hoogsteder
Turnen meisjes
Onderbouw
17:00 - 18:00
Nova Baghwandin
Turnen meisjes
Bovenbouw
17:00 - 18:00
Natascha Hoogsteder
Turnen meisjes
Bovenbouw
17:00 - 18:00
Debby Stigter
Turnen jongens en meisjes mixed
onderbouw
17:00 - 18:00
Joke Somers
Turnen jongens en meisjes mixed
middenbouw
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen jongens en meisjes mixed
bovenbouw
19:00 - 20:00
Joke Somers

Thursday

Ouder & Kindgym
peutergym met 1 ouder
09:15 - 10:00
Joke Somers
Kanjers basisschool
Kanjers basisschool
16:00 - 17:00
Joke Somers - NIEUW VENNEP
Springen Onderbouw
6 - 7 jr
16:30 - 17:30
Marte Wijbenga
Turnen jongens en meisjes mixed
onderbouw/middenbouw
17:00 - 18:00
Joke Somers
Springen Middenbouw Bovenbouw
8-12jr
17:30 - 19:00
Marte Wijbenga
Kanjers Brugklas+
Kanjers VO
18:00 - 19:00
Debby Stigter
Turnen jongens en meisjes mixed
middenbouw/bovenbouw
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
Onderbouw en Middenbouw
18:00 - 19:00
Nathalie en Emily
Turnen meisjes
Midden- en Bovenbouw
19:00 - 20:00
Nathalie en Emily
Turnen jongens en meisjes mixed
15+ jaar
19:30 - 21:00
Kirsten Agricola

Friday

Ouder & Kindgym
peutergym met 1 ouder
09:00 - 09:45
Lisanne Diependaal
Nijntje combi gym
kleutergym
15:00 - 16:00
Marte Wijbenga
Turnen meisjes
Onderbouw
16:00 - 17:00
Marte Wijbenga
Kleuters Plus
Recreatie Plus
16:00 - 17:00
Joke Somers
Nijntje combi gym
kleutergym
17:00 - 18:00
Joke Somers en Femke ter Velde
Turnen meisjes
Onderbouw
17:00 - 18:00
Joke Somers en Femke ter Velde
Turnen Meisjes
Onderbouw en Middenbouw
17:00 - 18:00
Marit van den Heerik
Turnen Meisjes
Middenbouw
17:00 - 18:00
Marte Wijbenga
Turnen meisjes
Bovenbouw
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen Meisjes
Middenbouw
18:00 - 19:00
Joke Somers
Turnen meisjes
Bovenbouw
18:00 - 19:00
Marit van den Heerik
Turnen meisjes
Bovenbouw
18:00 - 19:00
Marte Wijbenga
Brugklas VO 12 t/m 15 jaar
voortgezet onderwijs
19:30 - 21:00
Nikki Elderhorst en Marit van den Heerik
Springen Plus
Recreatie Plus
19:30 - 21:00
Marte en Natascha