Lesrooster Jeugd Hoofddorp

Lesrooster Jeugd Hoofddorp

RECREATIESPORTLEEFTIJDDAGTIJDSTIPO.L.V.LEIDINGLOCATIE
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrDinsdag10.00-10.45 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrDonderdag9.45 - 10.30 uuro.l.v.Joke SomersSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrWoensdag9.00-9.45 uuro.l.v.Kitty NoordzijSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrWoensdag9.45-10.30 uuro.l.v.Kitty NoordzijSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrVrijdag9.15-10.00 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrVrijdag10.00-10.45 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrDinsdag16.00-17.00 uuro.l.v.Joke SomersBornholm 2
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrWoensdag13.30-14.30 uuro.l.v.Rebecca HoldorpDe Boskern
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5- 4 jrWoensdag14.00-15.00 uuro.l.v.Joke SomersVeste gymzaal
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrWoensdag15.00-16.00 uuro.l.v.Esther van DijkIn de Breedte
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrWoensdag16.00-17.00 uuro.l.v.Esther van DijkIn de Breedte
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrVrijdag15.00-16.00 uuro.l.v.Esther van DijkPax 1
Mijn kanjers6 - 12 jrDinsdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersBornholm
Mijn kanjers6 - 12 jrWoensdag16.00-17.00 uuro.l.v.Joke SomersDe Veste
Turnen Meisjes5 - 6 jrMaandag16.00-17.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpBraambos
Turnen Meisjes5 - 6 jrWoensdag15.00-16.00 uuro.l.v.Joke SomersVeste gymzaal
Turnen Meisjes5 - 6 jrWoensdag17.00-18.00 uuro.l.v.Esther van DijkIn de Breedte
Turnen Meisjes5 - 6 jrWoensdag17.00-18.00 uuro.l.v.Anna WijngaardenIn de Breedte
Turnen Meisjes5 - 7 jrDonderdag16.00-17.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpIn de Breedte
Turnen Meisjes5 - 6 jrVrijdag16.00-17.00 uuro.l.v.Esther van DijkPax 1
Turnen Meisjes5 - 7 jrDinsdag17.00-18.00 uuro.l.v.Joke SomersBornholm 2
Turnen Meisjes5 - 7 jrWoensdag14.30-15.30 uuro.l.v.Rebecca HoldorpDe Boskern
Turnen Meisjes7 jrMaandag17.00-18.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpBraambos
Turnen Meisjes7 jrVrijdag17.00-18.00 uuro.l.v.Esther van DijkPax 1
Turnen Meisjes7 - 9 jrMaandag16.30-17.30 uuro.l.v.Kirsten AgricolaPax 1
Turnen Meisjes7 - 8 jrDinsdag17.00-18.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenIn de Breedte
Turnen Meisjes7 - 8 jrWoensdag15.30-16.30 uuro.l.v.Rebecca HoldorpDe Boskern
Turnen Meisjes7 - 9 jrDonderdag17.30-18.30 uuro.l.v.Chantal PeperBornholm 2
Turnen Meisjes7 - 8 jrDonderdag17.00-18.00 uuro.l.v.Edith vd NolDe Veste
Turnen Meisjes8 jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpBraambos
Turnen Meisjes8 - 9 jrDinsdag18.00-19.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenIn de Breedte
Turnen Meisjes8 - 9 jrDonderdag17.00-18.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpIn de Breedte
Turnen Meisjes8 - 9 jrDonderdag18.00-19.00 uuro.l.v.Edith vd NolDe Veste
Turnen Meisjes8 - 9 jrVrijdag18.00-19.00 uuro.l.v.Esther van DijkPax 1
Turnen Meisjes8 - 9 jrVrijdag17.00-18.00 uuro.l.v.Edith vd NolDe Boskern
Turnen Meisjes10 -11 jrMaandag17.30-18.30 uuro.l.v.Kirsten AgricolaPax 1
Turnen Meisjes10 -11 jrDonderdag18.30-19.30 uuro.l.v.Chantal PeperBornholm 2
Turnen Meisjes9 jrVrijdag18.00-19.00 uuro.l.v.Edith vd NolDe Boskern
Turnen Meisjes10 jrDonderdag18.00-19.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpIn de Breedte
Turnen Meisjes10 - 11 jrDinsdag19.00-20.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenIn de Breedte
Turnen Meisjes10 - 11 jrDonderdag19.00-20.00 uuro.l.v.Edith vd NolDe Veste
Turnen Meisjes10 - 11 jrVrijdag19.00-20.00 uuro.l.v.Edith vd NolDe Boskern
Turnen Meisjes10+ jrDonderdag19.00-20.00 uuro.l.v.Rebecca HoldorpIn de Breedte
Turnen Jongens5 - 7 jrMaandag16.30-17.30 uuro.l.v.Joke SomersIn de Breedte
Turnen Jongens5 - 7 jrDinsdag17.00-18.00 uuro.l.v.Anna WijngaardenPax 1
Turnen Jongens5 - 7 jrWoensdag17.00-18.00 uuro.l.v.Joke SomersDe Veste
Turnen Jongens8 - 9 jrMaandag17.30-18.30 uuro.l.v.Joke SomersIn de Breedte
Turnen Jongens8 - 11 jrDinsdag18.00-19.00 uuro.l.v.Anna WijngaardenPax 1
Turnen Jongens8 - 9 jrWoensdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersVeste gymzaal
Turnen Jongens10+ jrMaandag18.30-19.30 uuro.l.v.Joke SomersIn de Breedte
Turnen Jongens / Meisjes12 - 14 jrMaandag19.30-21.00 uuro.l.v.Jelmer Alberts en Aimee GoudsmitSKWA
Turnen Jongens / Meisjes12 - 14 jrVrijdag19.30-21.00 uuro.l.v.Kirsten Agricola, Michiel Scholten en Dennis vd BornSKWA
Turnen Jongens / Meisjes14 - 16 jrDonderdag19.30-21.00 uuro.l.v.Jelmer Alberts, Boy Kuiper en Aimee GoudsmitSKWA
Turnen Jongens / Meisjes16+ jrWoensdag20.00-21.30 uuro.l.v.Puck de Jong, Raymond van Dasler en Cindy GerretsenSKWA
Ritmische Gymnastiek6 - 11 jrDinsdag16.00-17.00 uuro.l.v.Andra HarmsenDe Boskern
Streetdance6-8 jrDinsdag16.30-17.30 uuro.l.v.Shelley AdamaVeste gymzaal
Streetdance9 - 12 jrDinsdag17.30-18.30 uuro.l.v.Shelley AdamaVeste gymzaal
Streetdance13 - 18 jrDinsdag18.30-19.30 uuro.l.v.Shelley AdamaVeste gymzaal
Streetdance7-9 jrWoensdag18.00-19.00 uuro.l.v.Amanda WiersmaIn de Breedte
Streetdance9-11 jrWoensdag19.00-20.00 uuro.l.v.Amanda WiersmaIn de Breedte
Streetdance7 - 12 jrDonderdag18.00-19.00 uuro.l.v.Shelley AdamaBoskern 1
Streetdance6 - 10 jrVrijdag17.00-18.00 uuro.l.v.Shelley AdamaPax 2
Springen5 - 9 jrWoensdag17.00-18.30 uuro.l.v.Rebecca Holdorp en Mandy van WesterhovenBornholm
Springen10+ jrWoensdag18.30-20.00 uuro.l.v.Rebecca Holdorp en Mandy van WesterhovenBornholm

Laatste algemene nieuws

Zaterdag 24 Maart: Diploma Turnen en de Clubkampioenschappen!

Op zaterdag 24 Maart 2018 aanstaande is het zo ver: Diploma Turnen en onderlinge wedstrijd van turnen, dansen en springen!

Op deze dag vinden in de Sporthal van het Sportcomplex Koning Willem Alexander, Bennebroekerweg 800, Hoofddorp het Diploma Turnen en de Clubkampioenschappen plaats. Kom en moedig alle sporters aan!

Verslagen Turnen Heren

Verslagen Turnen Dames

Verslagen Ritmische Gymnastiek

Zakelijke vrienden van SV Pax