Lesrooster Jeugd Nieuw-Vennep

Lesrooster Jeugd Nieuw-Vennep

RECREATIESPORTLEEFTIJDDAGTIJDO.L.V.LEIDINGLOCATIE
Ouder & Kindgym2 - 4 jrDinsdag9.15-10.00 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym2 - 4 jrDinsdag10.00-10.45 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym2 - 4 jrDonderdag9.00-9.45 uuro.l.v.Joke SomersSKWA
Ouder & Kindgym2 - 4 jrWoensdag9.00-9.45 uuro.l.v.Kitty NoordzijSKWA
Ouder & Kindgym2 - 4 jrVrijdag9.15-10.00 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym2 - 4 jrWoensdag9.45-10.30 uuro.l.v.Kitty NoordzijSKWA
Nijntje / Kleutergymnastiek2 - 4 jrDinsdag16.00-17.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp Dreef
Nijntje / Kleutergymnastiek2 - 4 jrWoensdag13.00-14.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp Dreef
Nijntje / Kleutergymnastiek3 - 4 jrVrijdag15.45-16.45 uuro.l.v.Joke SomersSandestein/sportzaal
G-Gymnastiek6 - 12 jrDinsdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersBornholm (Hoofddorp)
G-Gymnastiek6 - 12 jrWoensdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersVeste (Hoofddorp)
Turnen Meisjes5 - 6 jrWoensdag14.00-15.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes5 - 7 jrMaandag17.00-18.00 uuro.l.v.Fabienne vd GiessenBreedenborgh
Turnen Meisjes5 - 6 jrVrijdag16.45-17.45 uuro.l.v.Joke SomersSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes7 jrWoensdag15.00-16.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes7 jrVrijdag17.45-18.45 uuro.l.v.Joke SomersSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes8 jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Fabienne vd GiessenBreedenborgh
Turnen Meisjes8 jrWoensdag16.00-17.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes9 - 11 jrMaandag19.00-20.00 uuro.l.v.Fabienne vd GiessenBreedenborgh
Turnen Meisjes8 jrVrijdag17.00-18.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes8 - 9 jrDinsdag17.00-18.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes8 - 9 jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Natascha HoogstederLinquenda 1
Turnen Meisjes9 jrVrijdag18.00-19.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes10+ jrMaandag19.00-20.00 uuro.l.v.Natascha HoogstederLinquenda 1
Turnen Meisjes10+ jrVrijdag19.00-20.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes / Jongens12 - 14 jrMaandag19.30-21.00 uuro.l.v.Jelmer Alberts en Aimee GoudsmitSKWA
Turnen Meisjes / Jongens12 - 14 jrVrijdag19.30-21.00 uuro.l.v.Kirsten Agricola, Michiel Scholten en Dennis vd BornSKWA
Turnen Meisjes / Jongens14 - 16 jrDonderdag19.30-21.00 uuro.l.v.Jelmer Alberts en Aimee GoudsmitSKWA
Turnen Meisjes / Jongens16+ jrWoensdag20.00-21.30 uuro.l.v.Puck de Jong, Raymond van Dasler en Cindy GerretsenSKWA
Streetdance6 - 8 jrMaandag16.00-17.00 uuro.l.v.Judith vd NolSandestein 1
Streetdance9 - 11 jrMaandag17.00-18.00 uuro.l.v.Judith vd NolSandestein 1
Streetdance12+ jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Judith vd NolSandestein 1
Turnen Jongens5 - 7 jrDonderdag16.30-17.30 uuro.l.v.Joke SomersBreedenborgh
Turnen Jongens8+ jrDonderdag17.30-18.30 uuro.l.v.Joke SomersBreedenborgh

Laatste algemene nieuws

Verslagen Turnen Heren

Verslagen Turnen Dames

Verslagen Ritmische Gymnastiek

Zakelijke vrienden van SV Pax