Lesrooster Jeugd Nieuw-Vennep

Lesrooster Jeugd Nieuw-Vennep

LET OP: Het Lesrooster is momenteel NIET up to date i.v.m. de overgang naar een vernieuwde website. Neem aub contact op met de ledenadministratie voor het actuele lesaanbod.
RECREATIESPORTLEEFTIJDDAGTIJDO.L.V.LEIDINGLOCATIE
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrDinsdag10.00-10.45 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrDonderdag9.45 -10.30 uuro.l.v.Joke SomersSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrWoensdag9.00-9.45 uuro.l.v.Kitty NoordzijSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrVrijdag9.15-10.00 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrVrijdag10.00 10.45 uuro.l.v.Esther van DijkSKWA
Ouder & Kindgym1,5 - 4 jrWoensdag9.45-10.30 uuro.l.v.Kitty NoordzijSKWA
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrDinsdag16.00-17.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp Dreef
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrWoensdag14.00-15.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp Dreef
Nijntje / Kleutergymnastiek2,5 - 4 jrVrijdag15.45-16.45 uuro.l.v.Joke SomersSandestein/sportzaal
Mijn kanjers6 - 12 jrDinsdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersBornholm (Hoofddorp)
Mijn kanjers6 - 12 jrWoensdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersVeste (Hoofddorp)
Turnen Meisjes5 - 6 jrWoensdag15.00-16.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes5 - 7 jrMaandag17.00-18.00 uuro.l.v.Inge RoquasBreedenborgh
Turnen Meisjes5 - 6 jrVrijdag16.45-17.45 uuro.l.v.Joke SomersSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes7 jrWoensdag16.00-17.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes7 jrVrijdag17.45-18.45 uuro.l.v.Joke SomersSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes7 - 9 jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Natascha HoogstederLinquenda 1
Turnen Meisjes8 jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Inge RoquasBreedenborgh
Turnen Meisjes8 jrWoensdag17.00-18.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes9 - 11 jrMaandag19.00-20.00 uuro.l.v.Inge RoquasBreedenborgh
Turnen Meisjes8 jrVrijdag17.00-18.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes8 - 9 jrDinsdag17.00-18.00 uuro.l.v.Kitty NoordzijOp dreef
Turnen Meisjes9 jrVrijdag18.00-19.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes10+ jrMaandag19.00-20.00 uuro.l.v.Natascha HoogstederLinquenda 1
Turnen Meisjes10+ jrVrijdag19.00-20.00 uuro.l.v.Mandy van WesterhovenSandestein/sportzaal
Turnen Meisjes / Jongens12 - 14 jrMaandag20.00-21.15 uuro.l.v.Jelmer Alberts en Aimee GoudsmitSKWA
Turnen Meisjes / Jongens12 - 14 jrDinsdag20.00-21.15 uuro.l.v.Aimee Goudsmit en Chantal PeperSKWA
Turnen Meisjes / Jongens12 - 14 jrVrijdag20.00-21.15 uuro.l.v.Kirsten Agricola, Michiel Scholten en Dennis vd BornSKWA
Turnen Meisjes / Jongens14 - 16 jrDonderdag19.30-21.00 uuro.l.v.Jelmer Alberts, Boy Kuiper en Aimee GoudsmitSKWA
Turnen Meisjes / Jongens16+ jrWoensdag20.00-21.30 uuro.l.v.Puck de Jong, Raymond van Dasler en Cindy GerretsenSKWA
Streetdance6 -10 jrMaandag17.00-18.00 uuro.l.v.Britt GerritsSandestein 1
Streetdance11- 15 jrMaandag18.00-19.00 uuro.l.v.Lindsey RikkersSandestein 1
Turnen Jongens5 - 7 jrDonderdag17.00-18.00 uuro.l.v.Joke SomersBreedenborgh
Turnen Jongens8+ jrDonderdag18.00-19.00 uuro.l.v.Joke SomersBreedenborgh

Laatste algemene nieuws

Verslagen Turnen Heren

Talententest Turnen Heren 17 Juni 2018

Uitnodiging talententest 17 Juni 2018

De vereniging is op zoek naar nieuwe turntalentjes!!

Ben jij geboren in 2011, 2012 of 2013, sta je meer op je handen dan op je voeten en wil je graag net zo goed leren turnen als Casimir Schmidt of Epke Zonderland?! Meld je dan aan voor de talententest bij SV Pax Haarlemmermeer op zondag 17 juni 2018.

Verslagen Turnen Dames

Verslagen Ritmische Gymnastiek

Zakelijke vrienden van SV Pax