SV Pax helpt GV RIjsenhout uit de brand

Wednesday 14 September 2022

SV Pax is ontstaan vanuit gymmen en turnen in de wijk Pax. Langzamerhand zijn er meer en meer wijken in Hoofddorp en Nieuw-Vennep bij gekomen. We vinden het ontzettend belangrijk dat kinderen (en volwassenen) kunnen bewegen en sporten in hun eigen buurt. Vandaar dat we ook een sportieve hand hebben uitgestoken naar onze buren Gymnastiekvereniging Rijsenhout die door gebrek aan een trainer geen gym- en turnlessen meer konden geven aan Rijsenhoutse kinderen. Dat kan natuurlijk niet!

Onze meest ervaren juf Joke gaat dan ook samen met lokale trainster-in-opleiding Ai-Qing de lessen weer terugbrengen naar de Pampusstraat sporthal. Vanaf deze zaterdag, 17 september, kunnen kinderen van 4-12 dan ook weer lekker komen bewegen. Voor meer informatie zie: lesrooster GV Rijsenhout

We wensen iedereen veel plezier en hopen dat de lesjes weer snel vol gaan lopen!