Wednesday 6 July 2022

Het recreatieseizoen zit er alweer op. Even een korte update: we zijn heel hard bezig met het overzetten van alle leden die niet hebben opgezegd voor 1 juli naar het volgend seizoen, we zijn ver maar nog niet klaar (het is veel werk). Daarna zullen we laten weten in welke groep je kind is geplaatst. Veel blijft hetzelfde, alleen zullen sommigen bijvoorbeeld doorschuiven naar een uur later vanwege de leeftijd. We houden daarbij ook zoveel mogelijk rekening met vriend(inn)en. Er zullen ook een paar nieuwe groepjes bij komen waarmee we hopen te gaan groeien. 

De eerste proeflessers zijn alweer ingeschreven in september dus dat ziet er goed uit! Mocht je nog zusjes/broertjes/vriendinnetjes/vriendjes/buurkinders hebben die nieuwsgierig zijn naar turnen, een proefles is zo aangevraagd via  deze link en ook zullen we in het nieuwe seizoen weer wat leuke instuifmomenten inplannen. 

Nog even geduld dus!