TURNEN MEISJES / JONGENS


 De belevingswereld en interesses van meisjes en jongens  gaan vanaf de leeftijd van 5 jaar meer uit elkaar lopen. Daarnaast worden er door beide groepen andere toestellen gebruikt. De groepen worden ingedeeld op geboortejaar. In de lessen staat het plezier voorop: lekker actief bezig zijn en ondertussen ook nieuwe onderdelen leren. 

 

MEISJES
 

De meisjes turnen op de lange mat, de balk, de brug ongelijk, tumblingbaan en minitrampoline. Daarnaast komen ook toestellen zoals wandrek, touwen en ringen aan bod. Zo ontwikkelen zij souplesse en baIans, maar ook kracht. Natuurlijk is er ook tijd voor een spelletje en kunnen ze tijdens de lessen lekker hun energie kwijt.

 

JONGENS


Bij jongensturnen zijn kracht en lenigheid van belang. De motorische ontwikkeling wordt volop gestimuleerd. In de lessen wordt het meeste gebruik gemaakt van de lange mat, de rekstok, de brug gelijk en sprong. Daarnaast worden ook  andere toestellen zoals wandrek, touwen, paddenstoel en ringen gebruikt.