recreatielessen basisschool en kleuters gaan niet door 24 april tm 7 mei

dinsdag 18 april 2023

Please note: no recreational lessons for nijntje/kleuters and primary education (outside of SKWA) during May vacation 24 April - 5 May 

LET OP! We hebben (last minute) toch besloten mee te bewegen met de (basis) scholen en de meivakantie aan te passen van 1 naar 2 weken. Vanaf volgend seizoen zullen we standaard voor alle recreanten 2 weken dicht zijn, voor dit seizoen betekent het dat alle kleuter (nijntje) en basisschoollessen in recreatiezalen buiten het SKWA van 24 april tot en met 5 mei NIET door zullen gaan

We merkten elk jaar al dat verreweg de meeste kinderen op vakantie zijn en dat er maar weinig naar de lessen kwamen in de week van Koningsdag. Dit was altijd een gepuzzel, geschuif en maar afwachten hoeveel er in een les zouden verschijnen. We denken dat dit een betere en duidelijkere optie is.

Sowieso is er op Koningsdag en 5 mei geen recreatieles. 

Noot: Er is in de berekening van contributie over 10 maanden vanuit gegaan dat er gedurende een recreatie seizoen 36 weken les wordt gegeven. Met deze wijziging blijven we daar nog steeds binnen. 

Mocht je hierover nog een vraag hebben, stel deze gerust aan info@svpax.nl of ledenadministratie@svpax.nl 

We wensen iedereen alvast een mooie lente-achtige