3 en 4 Februari 2018: Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1

Op zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018 organiseert SV PAX in samenwerking met de KNGU de Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1.

Hiervoor zoeken wij een groot aantal vrijwillig(st)ers die ons tijdens dit evenement willen helpen om de Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1 voor iedere deelnemer en toeschouwer tot een fantastisch evenement te maken.

Voor de op- en afbouw van de toestellen in de wedstrijdhal zijn wij op zoek naar sterke mannen en vrouwen! Ook voor het klaarzetten/opruimen van jurytafels en -stoelen en de aankleding van de zaal. Vele handen maken immers licht werk.

De op- en afbouw vindt plaats op de volgende dagen:
Vrijdag 2 februari 2018 vanaf 19:00 uur.
Zondag 4 februari 2018 vanaf 17:30 uur.

Exacte tijden worden gecommuniceerd zodra het definitieve programma bekend is. Wij waarderen het zeer wanneer u zowel wilt helpen tijdens de op- als afbouw.

Een evenement als de Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1 komt niet enkel tot stand door het op- en afbouwen van toestellen. Ook op de wedstrijddagen zelf zijn vele handen nodig om dit evenement te laten slagen. Wij zijn op zoek naar vrijwilligers voor de infostand, EHBO, muziek, ophangen tussenstanden en kassa. Eveneens zijn er een paar sterke mannen nodig voor het ombouwen van toestellen gedurende de wedstrijddagen. Kinderen kunnen zich ook opgeven om die dag de turnsters naar hun toestel te brengen.

U kunt zich opgeven voor deze taken op de volgende dagen/tijdstippen:
Zaterdag 3 februari 2018 van 08:15-13:00 (VOL)
Zaterdag 3 februari 2018 van 13:00-17:30 (muziek, groepskinderen, klokkers, lijn)
Zaterdag 3 februari 2018 van 17:30-20:00 (kassa, muziek, groepskinderen, klokkers, lijn)
Zondag 4 februari 2018 van 08:30-12:30 (kassa, groepskinderen, klokkers)
Zondag 4 februari 2018 van 12:30-17:30 (kassa, muziek, groepskinderen, klokkers, lijn)
Ook hiervoor geldt: dit zijn richttijden, exacte tijden worden gecommuniceerd zodra het definitieve programma bekend is.

Opgeven voor de op- en afbouw, en taken op de wedstrijddagen kan via het sturen van een mail naar wedstrijdorganisatie@svpax.nl
———————-

Met vriendelijke groet,

De wedstrijdorganisatie
SV Pax Haarlemmermeer

Volg ons via
Social Media

01020305

Vrienden van
SV Pax

Vriendenloterij

Onze vereniging heeft zich aangemeld bij de Vriendenloterij als club. Van ieder verkocht lot gaat er 50% naar de club. Als u al meespeelt, dan kunt u uw lot koppelen aan onze club waarmee u ons direct steunt. Kost u niets extra's en toch dingt u mee met mooie prijzen. Klik hier en speel mee voor SV Pax.

0 reacties

Overige Verslagen Turnen Dames