Jumpskillz is partner geworden van SV Pax

Met plezier laten we jullie weten dat Jumpskillz de nieuwste partner is van onze vereniging. Jumpskills en SV Pax hebben een driejarige overeenkomst getekend.

Sidney Krabshuis van Jumpskillz: “Als grootste indoor trampoline park van Haarlemmermeer verbinden we graag onze naam aan SV Pax van wie de ruim 1.800 leden precies in onze doelgroep zitten. Actieve jongeren die graag willen bewegen!”
Het partnerschap van Jumpskillz en Pax komt o.a. terug op de nieuwe trainingspakken en de Demodag.

De jaarlijkse demodag is een van de grootste evenementen in het SKWA vindt dit jaar plaats op zaterdag 9 december. Er zijn nog kaarten te koop in de winkel.

Volg ons via
Social Media

01020305

Vrienden van
SV Pax

Vriendenloterij

Onze vereniging heeft zich aangemeld bij de Vriendenloterij als club. Van ieder verkocht lot gaat er 50% naar de club. Als u al meespeelt, dan kunt u uw lot koppelen aan onze club waarmee u ons direct steunt. Kost u niets extra's en toch dingt u mee met mooie prijzen. Klik hier en speel mee voor SV Pax.

0 reacties

Overige nieuwsberichten

Talententest Turnen Dames op 7 November 2018

Uitnodiging talententest De vereniging is op zoek naar nieuwe turntalentjes! Ben jij geboren in 2011, 2012 of 2013, sta je meer op je handen dan op je voeten en wil je graag net zo goed leren turnen als Eythora Thorsdottir of Sanne Wevers?! Meld je dan aan voor de...

Lees meer

Zondag 4 november instuif in de turnhal 5 t/m 12 jaar

Zondag 4 november Instuif voor kinderen van 5 t/m 12 jaar Turnen in een echte turnhal! Springen in de blokkenbak, springen op de grote trampoline, gaan over de hoge balk, zwaaien aan de brug en rollen op de vloer en nog veel meer! Heb je dit altijd al eens willen...

Lees meer

Vacature turnen meisjes

SV Pax Haarlemmermeer zoekt trainers meisjes turnen Ben je actief, enthousiast en in het bezit van een licentie Gymnastiek Leider 3 of al bezig om deze te behalen. Wil je graag turnles geven aan recreanten? Dan is turnvereniging SV Pax iets voor jou. We zijn voor de...

Lees meer