Kom jij ons helpen tijdens de Kwalificaties TD en TH?

In het weekend van 4 en 5 november 2017 organiseert SV Pax in samenwerking met de KNGU de Kwalificatie Teams Turnen heren/Turnen Dames en Interland Junioren Turnen Heren in het SKWA.

Binnenkort zal de indeling duidelijk worden. Deze kan je ook vinden op de website van de KNGU.

Wij zijn nog op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen in de organisatie!
Wil jij helpen? Stuur dan een mailtje naar wedstrijdorganisatie@svpax.nl en geef je snel op!

Volg ons via
Social Media

01020305

Vrienden van
SV Pax

Vriendenloterij

Onze vereniging heeft zich aangemeld bij de Vriendenloterij als club. Van ieder verkocht lot gaat er 50% naar de club. Als u al meespeelt, dan kunt u uw lot koppelen aan onze club waarmee u ons direct steunt. Kost u niets extra's en toch dingt u mee met mooie prijzen. Klik hier en speel mee voor SV Pax.

0 reacties

Overige nieuwsberichten

3 en 4 Februari 2018: Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1

Op zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018 organiseert SV PAX in samenwerking met de KNGU de Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1. Hiervoor zoeken wij een groot aantal vrijwillig(st)ers die ons tijdens dit evenement willen helpen om de Eerste Kwalificatie Turnen Dames N1, N2 & Divisie 1 voor iedere deelnemer en toeschouwer tot een fantastisch evenement te maken.

Lees meer