Vacature Trainer/Coach Pupillen II/Jeugd/Junior/Senior

SV Pax Haarlemmermeer Topsport Turnen Dames zoekt een

Trainer/Coach Pupillen II/Jeugd/Junior/Senior (m/v)

voor +/- 25 uur (met mogelijke uitbouw van uren in de wedstrijdsport).

SV Pax Haarlemmermeer is een vooraanstaande Turnvereniging op het gebied van Topsport Turnen Dames en Turnen Heren. Meerdere turnsters van SV Pax hebben deelgenomen aan de Olympische spelen in Rio, WK’s en EK’s. De afdeling Topsport Dames werkt met een systeem met 3 trainers op ongeveer 15 turnsters in de leeftijd van 11 tot 25 jaar.

 

Het trainersteam Topsport Turnen Dames ziet er als volgt uit:

1. Hoofdtrainer en program director, Oranje Selectie Coach, OJTS Coach en choreograaf. De hoofdtrainer en program director verzorgt de begeleiding van turnsters op NK’s, EK’s, WK’s en OS.
2. All-round trainer coach en choreograaf en ‘Assistant Program Director’. Deze trainer verzorgt de begeleiding van turnsters op NK’s, EK’s, WK’s, OS, Jeugd EK’s en andere grote internationale toernooien.
3. All-round train(st)er coach. Deze train(st)er heeft de focus op de jongere turnsters maar zal zeker ook werken met junioren en senioren. Deze train(st)er is de uitvoerder van de programma’s ontwikkeld door de program directors. De All-round trainer coach verzorgt de begeleiding van turnsters op OJTS trainingen, nationale wedstrijden, NK’s en kleine en middel grote internationale toernooien met mogelijk uitgroei naar grotere internationale toernooien en jeugd EK’s.

SV Pax is op zoek naar een kandidaat die geschikt is om de laatstgenoemde functie in te vullen.

De geschikte kandidaat zal nauw samenwerken in een team met de andere 2 trainers. Van de All-round trainer coach wordt verwacht dat hij/zij zich conformeert aan de technische methodische visie die bij SV Pax gangbaar is.
SV Pax biedt je de gelegenheid en de kans om trainers/coaching skills te leren en te ontwikkelen die ervoor zorgen dat je na een aantal jaar, zelfstandig turnsters op kunt leiden die een bijdrage kunnen leveren aan de top 8 positie die Nederland momenteel in de wereld heeft.

 

Functie-eisen:

– afgeronde CIOS/ALO/ Niveau 3 KNGU opleiding
– Bereidheid om de Niveau 4 cursus bij de KNGU te volgen
– Absolute team player
– Goede sociale vaardigheden
– Bereidheid om in het weekend te werken
– Openstaan voor feedback en aanwijzingen van de program directors
– Passie en enthousiasme voor de turnsport en kan dit overdragen op de turnster

 

SV Pax biedt:

– Interne opleiding tot Topsport trainer
– Toegang tot de laatste ontwikkelingen binnen de turnsport
– Werken in een van de beste accommodaties in Nederland
– Professioneel werken bij een van de grootste clubs in NL
– Mogelijkheid tot uitbouw van uren in de wedstrijd of recreatie sport
– Prima salariëring

 

Interesse:

Stuur dan jouw sollicitatiebrief voorzien van CV voor 1 juni naar:
SV Pax Haarlemmermeer, Thoornpolder 52, 2134 WN Hoofddorp of mail deze naar info@svpax.nl
Voor vragen kun je contact opnemen met Patrick Kiens: patrick.kiens@svpax.nl

Volg ons via
Social Media

01020305

Vrienden van
SV Pax

Vriendenloterij

Onze vereniging heeft zich aangemeld bij de Vriendenloterij als club. Van ieder verkocht lot gaat er 50% naar de club. Als u al meespeelt, dan kunt u uw lot koppelen aan onze club waarmee u ons direct steunt. Kost u niets extra's en toch dingt u mee met mooie prijzen. Klik hier en speel mee voor SV Pax.

0 reacties

Overige nieuwsberichten