Vrijwilligers onder de leden gezocht voor het Bondskampioenschap Turnen Heren Divisie Talent, 1, 2 en 3

Op zaterdag 2 en zondag 3 juni 2018 organiseert SV PAX in samenwerking met de KNGU het Bondskampioenschap Meerkamp en Toestellen voor Turnen Heren Divisie Talent, 1, 2 en 3.

Hiervoor zoeken wij onder de leden een groot aantal vrijwillig(st)ers die ons tijdens dit evenement willen helpen om het Bondskampioenschap Meerkamp en Toestellen voor Turnen Heren Divisie Talent, 1, 2 en 3 voor iedere deelnemer en toeschouwer tot een fantastisch evenement te maken.

Voor de op- en afbouw van de toestellen in de wedstrijdhal zijn wij op zoek naar veel sterke personen. Ook zijn er vrijwilligers van harte welkom voor het klaarzetten/opruimen van jurytafels en –stoelen en de aankleding van de zaal. Vele handen maken immers licht werk.

De op- en afbouw vindt plaats op de volgende dagen:
– Vrijdag 1 juni 2018 vanaf 19:00 uur.
– Zondag 3 juni 2018 vanaf ca. 17:00 uur.

Exacte tijden worden gecommuniceerd zodra het definitieve programma bekend is. Wij waarderen het zeer wanneer u zowel wilt helpen tijdens de op- als afbouw.

Een evenement als het Bondskampioenschap Meerkamp en Toestellen voor Turnen Heren Divisie Talent, 1, 2 en 3 komt niet enkel tot stand door het op- en afbouwen van toestellen. Ook op de wedstrijddagen zelf zijn vele handen nodig om dit evenement te laten slagen. Wij zijn ook op zoek naar vrijwilligers voor de EHBO, muziek, scoreverwerking aan de jurytafels, ophangen tussenstanden en kassa. Eveneens zijn er een paar sterke personen nodig voor het ombouwen van toestellen gedurende de wedstrijddagen.

U kunt zich opgeven voor deze taken op de volgende dagen/tijdstippen:
– Zaterdag 2 juni 2018 van 08:15-13:15
– Zaterdag 2 juni 2018 van 13:00-20:00
– Zondag 3 juni 2018 van 08:15-11:45
– Zondag 3 juni 2018 van 11:45-17:30

Ook hiervoor geldt: Dit zijn richttijden, exacte tijden worden gecommuniceerd zodra het definitieve programma bekend is.

Wij hopen op grote respons om van het Bondskampioenschap Turnen Heren Divisie Talent, 1, 2 en 3 2018 met elkaar een groot succes te maken!

Opgeven voor de op- en afbouw, en taken op de wedstrijddagen kan via het sturen van een mail naar wedstrijdorganisatie@svpax.nl

Volg ons via
Social Media

01020305

Vrienden van
SV Pax

Vriendenloterij

Onze vereniging heeft zich aangemeld bij de Vriendenloterij als club. Van ieder verkocht lot gaat er 50% naar de club. Als u al meespeelt, dan kunt u uw lot koppelen aan onze club waarmee u ons direct steunt. Kost u niets extra's en toch dingt u mee met mooie prijzen. Klik hier en speel mee voor SV Pax.

0 reacties

Overige Verslagen Turnen Heren

Talententest Turnen Heren op 7 Nov 2018

Uitnodiging talententest De vereniging is op zoek naar nieuwe turntalentjes! Ben jij geboren in 2011, 2012 of 2013, sta je meer op je handen dan op je voeten en wil je graag een keer in een echte turnhal turnen waar heel veel topturners turnen? Op woensdag 7 november...

Lees meer

Talententest Turnen Heren 17 Juni 2018

Uitnodiging talententest 17 Juni 2018

De vereniging is op zoek naar nieuwe turntalentjes!!

Ben jij geboren in 2011, 2012 of 2013, sta je meer op je handen dan op je voeten en wil je graag net zo goed leren turnen als Casimir Schmidt of Epke Zonderland?! Meld je dan aan voor de talententest bij SV Pax Haarlemmermeer op zondag 17 juni 2018.

Lees meer