Ouder & Kind Gym

Gymmen in een gymzaal of echte turnhal
 

Ouder & Kindgym is voor peuters van 1½ tot 4 jaar, die samen met een volwassene (papa, mama, opa, oma, oppas) lekker willen gymmen in een echte gymzaal of turnhal. De peuters voeren tijdens de les onder meer kleine opdrachten uit. Daarnaast komen het inschatten van afstand, diepte, hoogte en verte aan de orde. Door het gymmen in een groep leert de peuter rekening te houden met anderen en op zijn/haar te beurt wachten. Daarnaast gaat het natuurlijk ook om de gezelligheid en daar hoort zingen in de kring natuurlijk ook bij.

 


Peuter en Kleuter Gymnastiek

Klimmen en klauteren
 

Bij peuter- en kleuter gymnastiek gymmen de kinderen met leeftijdsgenootjes. De peuterles is voor kinderen van 2 en 3 jaar, de kleuterles voor 2½ tot 5- jarigen. Elke les is weer anders. De ene keer staat springen en zwaaien op het programma, de andere keer klimmen en klauteren of gooien en vangen. Op verschillende manieren leren peuters en kleuters hun evenwicht te bewaren en inzicht te krijgen in ruimte, afstand en snelheid.