vrijdag 26 mei 2023

DOE JE MEE AAN DE MINI POLDERLYMPICS OP 18 JUNI?

Ben je tussen de 5 en 12 jaar en wil je net als deze mannen ook een goeie uitdaging aan gaan,  geef je dan op voor de jaarlijkse Mini Polderlympics van SV Pax Haarlemmermeer. Een sportieve en leuke afsluiting van het seizoen! 

Deze wordt 18 juni 2023  's middags in onze SKWA turnzaal georganiseerd.
Jeugdleden maar ook niet-leden van de club kunnen hieraan deelnemen. 

Er wordt gewerkt in ploegjes van 4 sporters. Je kunt bij het opgeven in de commentbox verzoeken bij wie je in het groepje wilt. 

Jongens en meisjes tussen 5 en 8 jaar zijn aan de beurt van 15.00 tot 16.00 uur.
Jongens en meisjes tussen 9 en 12 jaar kunnen aan de slag van 16.00 tot 17 uur.
Er wordt gestreden om gouden medailles, dus meld je aan…..dit kan vanaf 27 mei! 

Ouders kunnen boven in onze kijkruimte genieten van de strijd. 


Kosten zijn € 3,00 per deelnemend kind, graag gepast betalen bij de ingang. Hou rekening met een kleine rijvorming bij het aanmelden, kom dus op tijd! Aanmelden kan tot en met 15 juni a.s. via onderstaand formulier: