Inschrijving Talententest Turnen Dames

woensdag 10 mei 2023

De vereniging is op zoek naar nieuwe turntalentjes!!

 

<< inschrijving gesloten >>

 

Ben of ken jij iemand die meer op haar handen dan op je voeten staat? Wil je graag meerdere uren per week trainen en net zo goed leren turnen als Eythora Thorsdottir of Sanne Wevers?! Meld je dan aan voor de talententest bij SV Pax Haarlemmermeer op zaterdag 3 juni 2023.

Tijdens deze test zullen wij kijken naar jouw turnvaardigheden, kracht en lenigheid. Plezier in bewegen staat voorop. Misschien word je dan wel geselecteerd voor een proefperiode bij de Vooropleiding Turnen Dames van SV Pax Haarlemmermeer.
Tijdens de talententest zal er tijd worden ingepland voor een informatie bijeenkomst voor ouders/verzorgers. Hierin zal onder andere informatie gegeven worden over turnen in de selectie van SV Pax, de inhoud van de test en eventuele mogelijkheden na de test.

VOOR WIE: Meisjes geboren in 2016 en 2017 met of zonder turn ervaring die graag meerdere keren per week willen turnen. 

WANNEER: De test op zaterdag 3 juni 2023 is van 13:00 tot uiterlijk 15:00 uur (afhankelijk van het aantal aanmeldingen).
De tijd voor de informatie bijeenkomst zal nader worden bepaald (deze informatie zal uiterlijk 2 juni verstuurd worden).

WAAR: De talententest zal plaatsvinden in de turnhal van SV Pax . 

Adres: Sportcomplex Koning Willem-Alexander, 
Bennebroekerweg 800, 2134 AB Hoofddorp. Ingang PAX.

Aanmelden kan via de onderstaand inschrijfformulier. Dit kan tot uiterlijk woensdag 31 mei 2023.

Voor meer informatie kunnen jouw ouder(s)/verzorger(s) contact opnemen via talententest@svpax.nl met Liza en/of  Marsha. 

Met vriendelijke groet,

Liza en Marsha
Namens Afdeling Turnen Dames SV Pax Haarlemmermeer

 

<< inschrijving gesloten >>