Selectie Turnen Dames

Hoofdtrainer
Patrick Kiens: patrick.kiens (at) svpax.nl

Topsport Bovenbouw
Daymon Montaigne Jones: daymon.montaignejones (at) svpax.nl

Topsport Middenbouw
Jacky Dollee: jacky.dollee (at) svpax.nl

Topsport Onderbouw
Josette Flisinger: josette.flissinger (at) svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e divisie Bovenbouw
Bianca Bromlewe: bianca.bromlewe (at) svpax.nl
Kenny Critchlow: kenny.critchlow (at) svpax.nl

Wedstrijdgroep Pupil II/Jeugd N2 Middenbouw
Bianca Bromlewe: bianca.bromlewe (at) svpax.nl
Shanna Appelman: shanna.appelman (at) svpax.nl

Opleidingsgroep Jong Talent/N1 N2 Onderbouw
Nienke van Aerde:nienke.van aerde (at) svpax.nl
Liza Tichelaar: liza.tichelaar (at) svpax.nl

 

Selectie Turnen Heren

Hoofdtrainer
Dirk van Meldert: dirk.vanmeldert (at) svpax.nl

Topsport Bovenbouw
Dirk van Meldert: dirk.vanmeldert (at) svpax.nl

Topsport Middenbouw
Dirk van Meldert: dirk.vanmeldert (at) svpax.nl
Rob Hartman: rob.hartman (at) svpax.nl
Felicia Ronodihardjo: felicia.ronodihardjo (at) svpax.nl

Wedstrijdgroep Bovenbouw
Britt Hekelaar: britt.hekelaar (at) svpax.nl
Willem van Wijngaarden: willem.vanwijngaarden (at) svpax.nl

Wedstrijdgroep Middenbouw
Michiel Scholten: michiel.scholten (at) svpax.nl
Frank Waaldijk: frank.waaldijk (at) svpax.nl

Opleidingsgroep Jong Talent/Onderbouw
Britt Hekelaar: britt.hekelaar (at) svpax.nl