Trainers recreatielessen

De e-mailadressen van de trainers van de recreatielessen zijn hieronder vermeld. De adressen zijn niet klikbaar en zijn niet helemaal in de vorm geplaatst waarin deze horen te staan om zo de gevoeligheid voor spam zo klein mogelijk te maken. Om het juiste e-mailadres te krijgen dient de tekst (at) vervangen te worden door @ en dienen de spaties tussen de naam, (at) en svpax.nl verwijderd te worden.


Greet Adama: greet.adama (at) svpax.nl

Kirsten Agricola:  kirsten.agricola (at) svpax.nl

Jasmin Aileen: jasmin.aileen (at) svpax.nl

Jelmer Alberts:  jelmer.alberts (at) svpax.nl

Dennis van der Born: dennis.vanderborn (at) svpax.nl

Esther van Dijk: esther.vandijk (at) svpax.nl

Nikki Elderhorst: nikki.elderhorst (at) svpax.nl

Aimee Goudsmit: aimee.goudsmit (at) svpax.nl

Marit van den Heerik: maritvandenheerik (at) svpax.nl

Rebecca Holdorp : rebecca.holdorp (at) svpax.nl

Natascha Hoogsteder: natascha.hoogsteder (at) svpax.nl

Boy Kuiper; boy.kuiper (at) svpax.nl

Edith van der Nol: edith.vandernol (at) svpax.nl

Kitty Noordzij (geen e-mail)

Chantal Peper: chantal.peper (at) svpax.nl

Inge Roquas: inge.roquas (at) svpax.nl

Michiel Scholten: michiel.scholten (at) svpax.nl

Joke Somers:  joke.somers (at) svpax.nl

Debby Stigter: debby.stigter (at) svpax.nl

Nikki ter Velde: nikki.tervelde (at) svpax.nl

Ilse Vissers:  ilse.vissers (at) svpax.nl

Emma Vriend: emma.vriend (at) svpax.nl

Anna Wijngaarden:  anna.wijngaarden (at) svpax.nl