Trainers recreatielessen

De e-mailadressen van de trainers van de recreatielessen zijn hieronder vermeld. De adressen zijn niet klikbaar en zijn niet helemaal in de vorm geplaatst waarin deze horen te staan om zo de gevoeligheid voor spam zo klein mogelijk te maken. Om het juiste e-mailadres te krijgen dient de tekst (at) vervangen te worden door @ en dienen de spaties tussen de naam, (at) en svpax.nl verwijderd te worden.


Greet Adama: greet.adama (at) svpax.nl

Kirsten Agricola:  kirsten.agricola (at) svpax.nl

Jasmin Aileen: jasmin.aileen (at) svpax.nl

Jelmer Alberts:  jelmer.alberts (at) svpax.nl

Dennis van der Born: dennis.vanderborn (at) svpax.nl

Rik Breunesse: rik.breunesse (at) svpax.nl

Esther van Dijk: esther.vandijk (at) svpax.nl

Bart Fikke: bart.fikke  (at) svpax.nl

Marit van den Heerik: maritvandenheerik (at) svpax.nl

Britt Hekelaar: britt.hekelaar  (at) svpax.nl

Loraine Heutinck: loraine.heutinck (at) svpax.nl

Rebecca Holdorp : rebecca.holdorp (at) svpax.nl

Natascha Hoogsteder: natascha.hoogsteder (at) svpax.nl

Boy Kuiper; boy.kuiper (at) svpax.nl

Kitty Noordzij (geen e-mail)

Chantal Peper: chantal.peper (at) svpax.nl

Inge Roquas: inge.roquas (at) svpax.nl

Michiel Scholten: michiel.scholten (at) svpax.nl

Joke Somers:  joke.somers (at) svpax.nl

Debby Stigter: debby.stigter (at) svpax.nl

Nikki ter Velde: nikki.tervelde (at) svpax.nl

Ilse Vissers:  ilse.vissers (at) svpax.nl