SV Pax is nog een 'ouderwetse' vereniging. Dat betekent: voor leden, door leden. Dit betekent ook dat we regelmatig extra handjes/ogen/oren nodig hebben om aan bepaalde (verplichte) taken te kunnen voldoen. 

Zo moeten we juryleden leveren bij regionale wedstrijden, dat hoeft niet altijd met brevet te zijn. We hebben hieronder enkele vacatures open voor leuke, enthousiaste vrijwillige ouders of leden die ouder dan 16 zijn. Voor een aantal taken is er een vrijwilligersvergoeding en/of reiskostenvergoeding beschikbaar. 

> Jurylid met brevet, min. TD1. Een jurycursus is regelmatig via de KNGU te volgen. Nodig op 26 maart en/of 2 april 2023 in Beverwijk 

> Jurylid (met of) zonder brevet - voor beoordelen per toestel in een juryteam voor de allerkleinsten die FUNdamental wedstrijdjes doen. Nodig op 13 mei 2023, dit mogen ook turnsters zijn vanaf 15 jaar. 

Voor deze twee taken kun je je aanmelden of meer informatie vragen bij turnendames@svpax.nl