Sunday 11 December 2022

bijgewerkt 18-12-22

Het Winnende Lotnummer is getrokken! Wie wint er een halfjaar lidmaatschap t.w.v. 125 Euro???

Tijdens de vier fantastische Demodagshows zijn er lootjes verkocht en waren er leuke prijzen te winnen. De hoofdprijs, een halfjaar recreatiecontributie t.w.v. 125 Euro zou worden getrokken uit alle verkochte lootjes. 

Het winnende lotnummer was blauw 210 maar de eigenaar van dit lootje heeft zich helaas niet tijdig gemeld... 

Daarom is het eerste reservenummer geel 821 (keurig voor 17 december gemeld via de mail) de winnaar geworden van deze mooie prijs! We feliciteren de familie van der Aar van harte! Daphne en Marit zijn al jaren lid en helpen ook mee in diverse lessen als assistenten, dus extra verdiend :-)  

==ENGLISH==  WHO WON THE FIRST PRIZE? 

During the four fantastic shows at Demodag, we sold lottery tickets. We gave out lots of nice prizes but the First Prize, a half-year membership recreation classes at a value of 125 Euro, would be drawn from ALL the sold tickets. 

The winning number is blue 210, but the buyer of this lottery ticket did not come forward in time (before December 17). 

The first runner up is therefore the winner (yellow 821, emailed in time), We congratulate the family van der Aar with this nice prize. Their daughters Marit and Daphne have been members for years, and also help out as assistants in many classes, so well earned!