maandag 7 oktober 2019

Pax turnster Eythora Thorsdottir met

Team NL weer naar de Olympische Spelen!

Afgelopen zaterdag 5 oktober bij het WK Turnen in Stuttgart, wist het Nederlands team Turnen Dames zich uiteindelijk als zesde te plaatsen in het eindklassement.

Met deze fantastische prestatie zijn de Nederlandse turnsters verzekerd van deelname aan de Olympische Spelen in Tokio 2020 deze zomer.

Eythora en Patrick van harte gefeliciteerd met dit geweldige resultaat.

 

Het was een spannende wedstrijd met ups-and-downs. De dames begonnen niet heel stabiel aan hun eerste toestel de evenwichtsbalk en maakte een aantal fouten. De prestaties van de gymnasten op vloer en sprong waren uitstekend met prachtige uitvoeringen en hoge scores. Hun laatste toestel brug ongelijk verliep helaas niet vlekkeloos en dit leverde de dames na deze kwalificatieronde een vierde plek op. Daarna afwachten hoe de concurrentie het zou doen. Uiteindelijk zijn de turnsters zesde geworden in het eindklassement en turnen zij dinsdag 8 oktober de WK Teamfinale in Stuttgart. We wensen de turnsters een goede wedstrijd met mooie prestaties.

 

 

Vanuit Pax veel succes Eythora en Patrick!